rekonstrukce koupelny jablonec rekonstrukce koupelny liberec rekonstrukce koupelny mlada boleslav

 Rekonstrukce koupelny v Liberci

 Rekonstrukce koupelny v Jablonci

 Rekonstrukce koupelny v Mladé Boleslavi

 

Rekonstrukce koupelny umíme včetně kompletních instalatérských, kanalizačních a obkladačských prací.  Přizpůsobíme se Vašim možnostem a navrhneme řešení, které by bylo nejvhodnější. Poradíme  Vám vybrat nové vybavení, které jsou v současnosti moderní. Po skončení  prací vejdete do koupelny a my bychom byli rádi, aby jste byli mile překvapeni.
Rekonstrukce koupelny provádíme ve všech typech bytových (zděných) koupelen, panelákového jádra i v rodinných domech. Umíme je přestavit od jednoduších, ekonomicky nenáročných až po krásné, luxusní provedení. Koupelen jsme předělali v Jablonci, Liberci a Mladé Boleslavi opravdu spousty. Práci nejčastěji stihneme za 3 týdny od dne započaté práce. Jen prosím pozor - nikdy nechtějte od nás práci provádět rychlým stylem, aby celá akce nedopadla špatně, na úkor kvality. Každá rekonstrukce má svůj pracovní postup a její urychlení znamená odfláknutí....  Například při vyrovnání stěn a podlahy-toto nelze nijak urychlit, musí  se dodržet určitý pracovní postup, jinak bude při finalním lepení  obkladů vše vidět a nikdy nebudou obklady rovné. Nebo při nanesení  hydroizolace, musí schnout, jakmile pořádně neuschne, může se stát, že voda zateče a může se celá koupelna předělávat znovu.

A jak to celé probíhá? Přijedeme se na "starou" koupelnu podívat, zaměříme ji, řekneme si, co lze a nelze udělat, vypočítáme kalkulaci za novou a po odsouhlasení obou stran, začneme se samotnou prací. V případě přestavby jsou nutné nové rozvody vody, elektřiny, odpadu, dlažeb a obkladů. Samotné bytové jádro zdíme za pomocí Ytong tvárnic. Velmi účinnými pomocníky v nové koupelně se vám stane dobře zvolené vybavení, jako jsou háčky na ručníky, skříňky a osvětlení.

Nezanedbatelnou výhodou pro Vás je, že si nikoho si nenajímáme, žádné subdodávky-kromě elektrikáře.

 

koupelna jablonec koupelna liberec rekonstrukce koupelny mladá boleslav
koupelna liberec koupelna jablonec rekonstrukce koupelny v Mladé Boleslavi
retro koupelna v Mladé Boleslavi koupelna v rodinném domě v Liberci koupelna v rodinném domě v Jablonci
Joomla templates by a4joomla