Jsme z libereckého kraje a vzhledem k dostupnosti vzdáleností provádíme práce nejčastěji v Jablonci, Liberci, Mladé Boleslavi a přilehlých měst. Umíme a realizujeme všechny práce potřebné pro rekonstrukci bytu. Nebudeme zde uvádět termíny a ceny rekonstrukcí, protože jsou natolik individuální, že jakákoli informace by byla plácnutí do vody.

Rekonstrukce bytu od naši firmy má velmi široký pracovní záběr. Od osobní schůzky a zaměření objektu, vypracované cenové nabídky, až po samotnou rekonstrukci. Veškeré práce si provádíme při rekonstrukci sami, aniž bychom najímali jiné řemeslníky a tím Vám dáváme jednu zajímavou nabídku - nikdy se u vás nebudou pohybovat cizí pracovníci, kromě elektrikáře. Vše si jinak uděláme sami, ve dvou, třech řemeslnících. Naši řemeslníci berou svoji práci velmi osobně a mají radost z dobře vykonané práce.

Co od rekonstrukce bytu lze očekávat? Především nové, čisté a pohodlné bydlení, dále pak celkové prosvětlení bytu novou výmalbou.

V Liberci, Jablonci a Mladé Boleslavi je spousta bytů, které by si zasloužili přestavbu, mají staré bytové jádro, jsou celkově nevzhledné a působí zanedbaně. Staré, oprýskané a poškrábané vytapetované stěny je potřeba oškrábat, pořádně napenetrovat, vyštukovat a až poté vymalovat. Pro vás není přestavba bytu vůbec složitá, stačí se zbavit strachu z případných problémů.

rekonstrukce bytu liberec rekonstrukce bytu jablonec rekonstrukce bytu mlada boleslav
rekonstrukce bytu v Jablonci nad Nisou rekonstrukce bytu v Liberci rekonstrukce bytu v Mladé Boleslavi

 

 

Joomla templates by a4joomla