Rekonstrukce bytu-Liberec, Jablonec, Mladá Boleslav

rekonstrukce bytu liberec rekonstrukce bytu jablonec rekonstrukce bytu mladá boleslav

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu je zásah, ale výsledek bývá překvapující. Záleží na stáří a jeho stavu.

Výhody staršího, nebo panelového bytu:

zvýší se možnosti změny dispozic; lze měnit a odstranit příčky; vybourání nových otvorů pro dveře; snížení stropů; větší využití prostoru; možné zvětšení koupelny; při rekonstrukci se můžete v představách doslova vyžívat a vyřádit


Nevýhody ve starší zástavbě:

horší doprava materiálu a přesun hmot – většinou chybí výtah; větší nepořádek, staré omítky apod.; stěny a podlahy nejsou úplně rovn; přestavba musí být v souladu se stávajícím složením podlah a stropů.

rekonstrukce bytu Liberec, Jablonec, Mladá Boleslav, bytu

Panelové domy v Jablonci, Liberci a Mladé Boleslavi jsou jasně dané svým uspořádáním. Přesto jsme prováděli rekonstrukci bytu i s vybouráním části panelů, nebo celých panelových příček. Samozřejmě je zapotřebí vyjádření statika.
Výsledek takové přestavby je vynikající. Nebo se dispozice zachová a provede se bez bourání. Přiznávám, že většina rekonstrukcí bytu je bez bourání panelů. Co tedy bude následovat?

1, odstranění tapet a starých štuků

2, odstranění původní podlahové krytiny

3, vybourání zárubní, případně nevyhovujících oken

4, rekonstrukce koupelny

5, rozvody vody, odpadu, elektro

6, nové omítky stěn a stropů ( nejlépe sádrové, štukové)

7, dlažby chodeb, kuchyně

8, podlahy všech místností

9, nové obložkové zárubně, nová okna

10, malování a nátěry

Mnoho zákazníků se ptá: „Pokud se provádí rekonstrukce bytu, mohu tam bydlet?“ Ne, to opravdu nelze. Nepořádek, nefunguje WC, neteče voda, nejde proud, je spousty prachu, spousta suti a jiné nepříjemnosti. Rekonstrukce bytu a rekonstrukce koupelny je citelný zásah. I tady opět platí, dejte všemu potřebnému čas, kvalita jsou Vaše peníze.

Kontakt:

tel: 724 026747
nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Domovská stránka abcremesla.cz